Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Battaniyeler evlerde dört mevsim en sık kullanılan bir yatak ürünüdür. Özellikle mevsim geçişlerinde daha çok ihtiyaç duyulan battaniyeler temiz ve hijyenik olursa insan sağlığını tehdit etmez. Günümüzde battaniyeler de farklı kategorilere ayrılmaktadır. Bunlar arasında bebek battaniyeleri, koltuk battaniyesi ve rutinde kullanılan yatak battaniyeleri vardır. Farklı isimlerle anılmasında battaniyelerin boyutları ve üretiminde kullanılan malzemelerin yapısı da etkili olmaktadır. Bebeklerin kullanımına sunulan battaniyeler daha çok anti alerjik özellikleri olan, leke tutmayan ve teri emen yapıda olmalıdır. Evlerde uykuya daldığınız her an yanınızda olan battaniyelerin belirli dönemlerde mutlaka temizlenerek kirden ve lekelerden arındırılmalıdır. Firmamız battaniyelerinizi özenle ve hijyenik şartlar altında yıkar.

Battaniyeleri Neden Yıkama Firmasına Vermeliyim?

Günümüzde yıkama kapasitesi ve ağırlığı yüksek olan çamaşır makineleri üretilmiştir. Bu nedenle bazen battaniyeler evlerde yıkanıyor. Ancak battaniyenin evde yıkanması durumunda serilecek yer problemi ve kurutma süresi ile ilgili problemler yaşanabilir. Bu gibi nedenler ile yıkama firmalarını tercih edebilirsiniz. Böylece battaniyenizin yıkama koşullarına uygun şartlarda dokusu korunarak yıkaması yapılır. Firmamız her ebatta battaniyenin yıkamasını talimatlara uygun olarak yapar. Her ailenin battaniyesi ayrı makinelerde yıkanarak müşterilerimizin özelini muhafaza ederiz. Firmamızda ki makineler son teknoloji ile donatılmış olup battaniyelerinizin renk ve dokusunu koruyacak deterjanlar kullanırız.

Nasıl Battaniye Yıkanır?

Battaniye yıkamak meşakkatli bir iş olup battaniyelerinizi firmamıza vererek bu sorundan tamamen kurtulmuş olursunuz. Firmamızı arayarak adresinizi vermeniz halinde en kısa sürede evinize gelerek battaniyeleriniz alınır. Daha sonra firmamıza getirilen ürünler özel makinelerde hatta duruma ve battaniyenin hassasiyetine göre kuru temizleme makinelerinde yıkanarak kurumaya bırakılır. Bu aşamada kullanılan deterjanlar bitkisel deterjanlar olup insan sağlığına kesinlikle zarar vermez. Kuruması tamamlanan battaniyeleriniz yine sizlere teslim için nakliye araçlarımıza yüklenir. Firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Battaniye Yıkama Fiyatları

Firmamız battaniye yıkama konusunda en uygun fiyatı veren güvenilir bir firmadır. Firmamızda battaniye yıkama fiyatları battaniyenin ebadına, dokumasında kullanılan malzemeye ve yıkama şekline göre değişir. Bu nedenle yapmanız gereken firmamızı arayarak fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi almaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın