Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuklar çok sık kullanıldığından dolayı sıklıkla kirlenmektedir. Belirli zamanlarda koltuk temizliğinin mutlaka yapılması gerekir. Bunun firmamız tüm uzman yıkama ekibi ile koltukları en üst kalitede temizleyerek teslim etmektedir. Koltuk yıkama için ihtiyaç duyulan tüm temizlik maddeleri yer alırken doğru şekilde yıkama kuralları da benimsenmektedir. Özel yıkama malzemeleri ile tertemiz yapılan koltuklar sahiplerinin yüzünü güldürecektir. Bu konuda uzman ekip gerekli desteği vererek koltukları deforme etmeden yıkar. Her koltuk aynı cins kumaştan imal edilmediğinden dolayı yıkama kuralları da birbirleri ile aynı olmaz. Bu ayrımı yapabilen bir firma olmamız sebebiyle kısa sürede koltuk yıkamada usta olduğumuzu göstermek istiyoruz.

Tüm Koltuklar Bize Emanet

Koltuk yıkama aşamaları belirli bir sistem üzerinden devam etmektedir. Uygun fiyatlarla yıkanan tüm koltuklar kir tutmaz ve kullanılan temizlik maddeleri asla sağlığa zarar vermez. Koltuklar üzerinde zamanla biriken toz ve kiri arındırmanın en kolay yolu bizi aramak ve anında uzman desteği almaktır. Evlerde daha hijyenik bir ortam yakalamak için koltuk temizliği en fazla 3 aydan 3 aya temizlenmesi gerekmektedir. Bu konuda gerekli hassasiyeti gösterdiğimizi de unutmamak gerekir. Her tarz koltuğun yıkanması için tüm ekipmana sahibiz ve her zaman yanındayız. Koltuk yıkamanın tüm püf noktalarını biliyor ve buna göre destek sağlıyoruz.

Doğru Kararla Tertemiz Koltuklar

Koltuk yıkama için hiç kendinizi yormayın ve işi bilene verin. Koltukların yıkanması konusunda ki profesyonel tavrımız ilk dakikalarda dikkatinizi çekecek ve yaptığımız uygulamalar size güven verecektir. Koltuk yıkamanın tüm aşamalarını siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Yerinde koltuk yıkama hizmetlerimiz ile sizleri yormadan tüm koltukları en geç 2 saat içinde yıkayarak huzurlarınıza sunuyoruz.

Koltuk Yıkamada Bir Numara

Koltuklarınızın kirlendiğini veya evcil hayvanınızın tüylerinin koltuklarda çok olduğunu hissediyorsanız tecrübeli kadromuz ile verdiğiniz sorumluluğu en güzel şekilde yerine getirebilmekteyiz. Koltuklar özel makinelerle yıkanarak renklerinin ve kumaşın özgünlüğü kaybedilmez. Haftanın 7 günü bizlere ulaşabilir ve koltuk yıkama için randevunuzu istediğiniz zaman alabilirsiniz. Evlerinizdeki koltuklar için biz her zaman hazır olarak beklemekteyiz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın