Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Tüm iç mekânlarda kullanılan ve önemli bir dekorasyon ürünü olan perdeler gelişen teknoloji ile özel sistemler üzerine kurularak monte edilmektedir. Normal perde kullanımının dışında stor ve mekanizmalı perdelerin temizliği de hanımları korkuturken doğru firma ile tanışmanız tüm bu endişeleri ortadan kaldıracaktır. Perde yıkama için ev hanımlarının yanında olarak bu zorlu görevi en iyi şekilde yaparak teslim etmekteyiz. Her tarz perdenin yıkanmasında profesyonel ekibimiz tüm aşamaları emin adımlarla yaparak sizlere teslim etmektedir. Perdelerin daha temiz ve daha güzel durması için tüm ekip 7 gün çalışmaktadır.

Stor Perde Yıkama

Stor perdeler günümüzde evlerde, ofislerde ve iş yerlerinde daha çok kullanılan modeldir. Kullanımının kolay olduğu kadar temizliği sanıldığı kadar pratik olmayabilir. Bunun için yıkama ekibi olarak gerekli ve özel temizlik maddeleri ile stor perdelerin temizliği yapılmaktadır. Teknolojik aletlerle kısa sürede yıkanan stor perdeler deforme edilmeden tekrar yerine asılmaktadır. Ayrıca özel cihazların başlıkları ile indirilmeden buharlı yıkama olanakları ile derinlemesine temizlik sağlanır. Mis gibi kokan ve ışıl ışıl parlayan stor perdeler için firmamız tüm desteği gösterecektir. Bizlere istediğiniz an iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Rustik Perde Yıkama

Firma olarak model perdenin yıkamasında tecrübemizi göstererek alanımızda bir numara olduğumuzu göstermekteyiz. Her perde tarzını rahatlıkla temizlerken rüstik perde yıkama da tüm detaylarını işleyip müşterilerimize göstermekteyiz. Klipsli perdeler yerinden çıkarılıp özel cihazlarla aktif olarak temizlenir. Ayrıca yerinden çıkarılmayan rüstik perdelerde kısa sürede ekibimiz tarafından özel temizlik maddeleri sayesinde temizlemektedir. Perde temizliğinde farklı yöntemlerle müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Güneşlik, tül ve fon perdeler ayrı ayarlarda ve özel maddelerle yıkanarak sunulur. Perde yıkamanın tüm detayları sadece firmamızda…

Tüm Perdelerde Kampanya

Tüm büyük alanların ve özel iç mekânların perdelerini yerinden çıkarmadan ve asla deforme etmeden temizlemenin keyfini sürüyoruz. Her cins kumaş perdenin yıkanması için tüm ekip iş başında ve her zaman sizin yanınızdadır. Evinizde veya iş yerinizde kullandığınız tüm perdeler kampanyalı fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Perde yıkamak için işi ehline yani en çok bilene verin.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın